Termini izvajanja po regijah 2020


IZVEDBA USPOSABLJANJ MENTORJEV (najmanj tridnevna usposabljanja) za skupno 2500 mentorjev.
Statistična regija in kraj izvajanja Konzorcijski partner Leto 2020
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1325 mentorjev)
01 Pomurska
Terme 3000, Krajnčeva 12, 9226 Moravske toplice SŠGT Maribor /
1. OOZ Murska Sobota, Lendavska 33,MS OZS januar – februar
2. MIC – SPTŠ Murska Sobota, Šolsko naselje 12, MS ŠC Ptuj TERMIN ZAPOLNJEN!
DSŠ LENDAVA,Kolodvorska ulica 2e,Lendava ŠC Ptuj /
PGZ Lendavska 5a, Murska Sobota GZS /
02 Podravska
3. Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida januar – marec
4. Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida april – junij
5 Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida september – november
Tomšičeva ulica 9, 2310 Slov. Bistrica ŠC Slovenske Konjice-Zreče /
6. SŠGT Maribor, Mladinska ul. 14 a, 2000 Maribor SŠGT Maribor TERMIN ZAPOLNJEN!
7. OOZ Maribor, Titova c. 63, MB OZS TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZS Ljutomer, Stari trg 3, 9240 Ljutomer ŠC Ptuj /
MIC – ŠC Ptuj, Volkmerjeva 19, Ptuj ŠC Ptuj /
03 Koroška
Gostilna Murko, Francetova cesta 24, Slovenj Gradec SŠGT Maribor /
OOZ Ravne na Koroškem, Gačnikova pot 3, Ravne OZS /
8. Gosposvetska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec ŠC Slovenj Gradec marec – maj
04 Savinjska
Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 ŠENTJUR ŠC Šentjur /
Ljubljanska 97, 3000 Celje ŠHVU Celje /
9. Tattenbachova ulica 2a, 3210 Slov. Konjice ŠC Slovenske Konjice-Zreče januar – april
10. SŠGT Celje, Kosovelova ulica 2, 3000 Celje SŠGT Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
05 Zasavska
SŠZ, Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi Srednja šola Zagorje /
11. SŠZ, Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi Srednja šola Zagorje oktober – december
OOZ Litija, Jerebova ulica 12, Litija OZS /
Trg Franca Fakina 8, 1420 Trbovlje ŠC Slovenske Konjice-Zreče /
12. GZS, Podvine 26, Zagorje ob Savi GZS TERMIN ZAPOLNJEN!
06 Posavska
Slomškov dom Brežice, Cesta prvih borcev 34, 8250 Brežice GRM NM /
OOZ Krško, C. Krških žrtev 67, Krško OZS /
GZS, Bohoričeva 89, Krško GZS /
07 Jugovzhodna Slovenija
13. Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto GRM NM TERMIN ZAPOLNJEN!
14. Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto VSŠKV februar – marec
OOZ Novo mesto, Foersterjeva 10, NM OZS /
08 Primorsko-notranjska
Tržaška 36, 6230 Postojna SGLŠ Postojna /
GZS, Cankarjeva 6, Postojna GZS /
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD SKUPAJ 14
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA  (za skupno 1175 mentorjev)
09 Osrednjeslovenska
15. Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana april – junij
16. Preglov trg 9, 1000 Ljubljana SŠGT v Ljubljani marec-maj
17. Glotta Nova, center za novo znanje, d.o.o., Poljanska c. 95, 1000 Ljubljana VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
18. ŠC, Celjska ulica 16, 1000 Ljubljana GRM Novo mesto januar – marec
10 Gorenjska
19. BC Naklo, Strahinj 99, 4202 Naklo BC Naklo januar  – marec
20. SŠ Jesenice, Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice SŠ Jesenice TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, Škofja Loka OZS /
11 Goriška
21. ŠC Nova Gorica, Medpodjetniški izobraževalni center, Cankarjeva 10, 5000 Nova Gorica VSŠKV nov. 2019 – jan. 2020
22. ULICA PADLIH BORCEV 26, 5290 ŠEMPETER PRI GORICI BIC Ljubljana februar – marec
GZS, Sedejeva 2a, Nova Gorica GZS /
12 Obalno-kraška
Šmarska cesta 4, 6000 Koper SGLŠ Postojna /
23. Izobraževalni center Memory, Dutovlje 32, 6221 Dutovlje VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZ Sežana, Kraška ulica 6, Sežana OZS /
24. Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola Srednja gostinska šola Izola februar – april
IZVEDBE USPOSABLJANJ ZAHOD SKUPAJ 10
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD IN ZAHOD SKUPAJ 24