Aktualna usposabljanja


IZVEDBA USPOSABLJANJ MENTORJEV (najmanj tridnevna usposabljanja) za skupno 2500 mentorjev.
Statistična regija in kraj izvajanja Konzorcijski partner Leto 2017/2018
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1325 mentorjev)
01 Pomurska
1. MIC – SPTŠ Murska Sobota, Šolsko naselje 12, 9000 Murska Sobota ŠC Ptuj TERMIN ZAPOLNJEN!
2. PGZ Lendavska 5a,  9000 Murska Sobota GZS TERMIN ZAPOLNJEN!
02 Podravska
3. Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
4. Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
5. MIC – ŠC Ptuj, Volkmerjeva 19, 2250 Ptuj ŠC Ptuj TERMIN ZAPOLNJEN!
6. Tomšičeva ulica 9, 2310 Slov. Bistrica ŠC Slovenske Konjice-Zreče TERMIN ZAPOLNJEN!
03 Koroška
7. Gosposvetska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec ŠC Slovenj Gradec TERMIN ZAPOLNJEN!
04 Savinjska
8. Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur ŠC Šentjur TERMIN ZAPOLNJEN!
9. Ljubljanska 97, 3000 Celje ŠHVU Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
10. Tattenbachova ulica 2a, 3210 Slovenske Konjice ŠC Slovenske Konjice-Zreče TERMIN ZAPOLNJEN!
11. Kosovelova ulica 2, 3000 Celje SŠGT Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
05 Zasavska
12. SŠZ, Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi Srednja šola Zagorje TERMIN ZAPOLNJEN!
06 Posavska
13. GZS, Bohoričeva 89, 8270 Krško GZS TERMIN ZAPOLNJEN!
07 Jugovzhodna Slovenija
14. Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto GRM NM TERMIN ZAPOLNJEN!
15. Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
08 Primorsko-notranjska
16. Tržaška 36, 6230 Postojna SGLŠ Postojna TERMIN ZAPOLNJEN!
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD SKUPAJ


15


ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA  (za skupno 1175 mentorjev)
09 Osrednjeslovenska
17. Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana TERMIN ZAPOLNJEN!
18. Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana TERMIN ZAPOLNJEN!
19. Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana TERMIN ZAPOLNJEN!
20. Preglov trg 9, 1000 Ljubljana SŠGT v Ljubljani TERMIN ZAPOLNJEN!
21. Preglov trg 9, 1000 Ljubljana SŠGT v Ljubljani TERMIN ZAPOLNJEN!
Glotta Nova, center za novo znanje, d.o.o., Poljanska c. 95, 1000 Ljubljana VSŠKV  /
10 Gorenjska
22. BC Naklo, Strahinj 99, 4202 Naklo BC Naklo TERMIN ZAPOLNJEN!
23. SŠ Jesenice, Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice SŠ Jesenice TERMIN ZAPOLNJEN!
11 Goriška
24. ŠC Nova Gorica-MIC, Cankarjeva 10, 5000 Nova Gorica VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
25. ULICA PADLIH BORCEV 26, 5290 Šempeter pri Gorici BIC Ljubljana TERMIN ZAPOLNJEN!
12 Obalno-kraška
26. Šmarska cesta 4, 6000 Koper SGLŠ Postojna TERMIN ZAPOLNJEN!
27. Izobraževalni center Memory, Dutovlje 32, 6221 Dutovlje VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
28. Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola Srednja gostinska šola Izola TERMIN ZAPOLNJEN!
IZVEDBE USPOSABLJANJ ZAHOD SKUPAJ 12
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD IN ZAHOD SKUPAJ 27