Aktualna usposabljanja


IZVEDBA USPOSABLJANJ MENTORJEV (najmanj tridnevna usposabljanja) za skupno 2500 mentorjev.
Statistična regija in kraj izvajanja Konzorcijski partner Leto 2019
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1325 mentorjev)
01 Pomurska
1 PGZ Lendavska 5a, Murska Sobota GZS Ni predvidenega termina.
02 Podravska
2 ŠC Ptuj, Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj ŠC Ptuj Ni predvidenega termina.
3 Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
4 Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida Ni predvidenega termina.
5 Tomšičeva ulica 9, 2310 Slov. Bistrica ŠC Slovenske Konjice-Zreče januar – april
6 SŠGT Maribor, Mladinska ul. 14 a, 2000 Maribor SŠGT Maribor 15., 17. in 24. april 2019
03 Koroška
7 Gostilna Murko, Francetova cesta 24, Slovenj Gradec SŠGT Maribor maj – junij
8 Gosposvetska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec ŠC Slovenj Gradec marec – maj
04 Savinjska
9 Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur ŠC Šentjur TERMIN ZAPOLNJEN!
10 Ljubljanska 97, 3000 Celje ŠHVU Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
11 SŠGT Celje, Kosovelova ulica 2, 3000 Celje SŠGT Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
05 Zasavska
12 Trg Franca Fakina 8, 1420 Trbovlje ŠC Slovenske Konjice-Zreče april – september
06 Posavska
13 GZS, Bohoričeva 89, Krško GZS januar – maj
07 Jugovzhodna Slovenija
14 Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto GRM NM TERMIN ZAPOLNJEN!
15 OOZ Novo mesto, Foersterjeva 10, Novo mesto OZS februar -marec
08 Primorsko-notranjska
16 Tržaška 36, 6230 Postojna SGLŠ Postojna TERMIN ZAPOLNJEN!
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD SKUPAJ 14
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1175 mentorjev)
09 Osrednjeslovenska
17 Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana Ni predvidenega termina.
18 Preglov trg 9, 1000 Ljubljana SŠGT v Ljubljani 5., 6. in 15. marec 2019
19 Glotta Nova, center za novo znanje, Ulica Carla Benza 1, 1000 Ljubljana VSŠKV nov. 2018 – jan. 2019
10 Gorenjska
20 BC Naklo, Strahinj 99, 4202 Naklo BC Naklo 18., 19. februar in 4. marec 2019
21 SŠ Jesenice, Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice SŠ Jesenice marec – april
22 OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, Škofja Loka OZS april – maj
11 Goriška
23 Ulica Padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici BIC Ljubljana 8., 9., 10. in 16. april 2019
12 Obalno-kraška
24 Šmarska cesta 4, 6000 Koper SGLŠ Postojna 28., 29. marec in 12. april 2019
25 OOZ Sežana, Kraška ulica 6, Sežana OZS januar – februar
26 Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola Srednja šola Izola 9., 10. in 25. april 2019
IZVEDBE USPOSABLJANJ ZAHOD SKUPAJ 12
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD IN ZAHOD SKUPAJ 26