Termini usposabljanj 2022


VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP A: OSNOVNO USPOSABLJANJE (15 terminov za 187 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
01 pomurska SŠGT Maribor Terme 3000, Krajnčeva ulica 12, 9226 Moravske toplice 22., 23., 24. 3. in 6. 4. 2022 termin je poln
02 podravska SŠGT Maribor Mladinska ulica 14a, 2000 Maribor 10., 11., 12. in 25. 5. 2022 termin je poln
02 podravska IC Piramida Maribor Park mladih 3, 2000 Maribor 22., 24., 29. 3. in 12. 4. 2022 termin je poln
02 podravska IC Piramida Maribor Park mladih 3, 2000 Maribor 7., 12., 14. 4. in 5. 5. 2022 termin je poln
03 koroška ŠC Slovenj Gradec Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec 4., 13., 14. 4. in 5. 5. 2022 termin je poln
03 koroška ŠC Slovenj Gradec Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec oktober 12
04 savinjska SŠGT Celje Kosovelova ulica 2, 3000 Celje 8., 11., 16. in 25. 3. 2022 termin je poln
04 savinjska SŠGT Celje Kosovelova ulica 2, 3000 Celje november 12
04 savinjska ŠC Šentjur Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 1., 2., 3. in 15. 6. 2022 13
04 savinjska ŠC Slovenske Konjice-Zreče Dravinjska cesta 1, 3214 Zreče oktober 13
05 zasavska Srednja šola Zagorje Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi 11., 12., 13. 4. in 10. 5. 2022 termin je poln
04 savinjska ŠHVU Celje Ljubljanska 97, 3000 Celje november 12
04 savinjska ŠHVU Celje Ljubljanska 97, 3000 Celje 17., 18., 19. in 25. 5. 2022 prijave odprte
07 jugovzhodna Slovenija GRM NM Novomeška cesta 10, 13330 Kočevje 18., 25. 3., in 1., 13. 5. 2022 termin je poln
07 jugovzhodna Slovenija GRM NM Sevno 13, 8000 Novo mesto 30. 3., 7. 4., 20. 4. in 5. 5. 2022 termin je poln
08 primorsko-notranjska SGLŠ Postojna Tržaška 36, 6230 Postojna oktober 12
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP A: OSNOVNO USPOSABLJANJE (12 terminov za 152 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo 3., 4., 5. in 16. 5. 2022 termin je poln
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo september 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana 23., 30. 3. in 6., 13. 4. 2022 termin je poln
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana 3., 4., 5. in 12. 5. 2022 termin je poln
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana 24., 25., 26. 5. in 2. 6. 2022 termin je poln
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana 6., 7., 8. in 15. 6. 2022 termin je poln
09 osrednjeslovenska SŠGT Ljubljana Preglov trg 9, 1000 Ljubljana oktober 13
10 gorenjska OZS OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka 11., 12., 13. in 20. 4. 2022 termin je poln
11 goriška OZS OOZ Ajdovščina, Vipavska cesta 4, 5270 Ajdovščina 3., 4., 5. in 11. 5. 2022 termin je poln
09 osrednjeslovenska GZS CPU, Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana 21., 23. 2. in 1., 8. 3. 2022 termin je poln
09 osrednjeslovenska GZS CPU, Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana 30. 3., 1., 5. in 19. 4. 2022 termin je poln
12 obalno-kraška Srednja šola Izola Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola 28., 29., 30. 3. in 11. 4. 2022 termin je poln
12 obalno-kraška Srednja šola Izola Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola 4., 5., 6. in 19. 4. 2022 termin je poln
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP B: NADALJNJE USPOSABLJANJE (9 terminov za 114 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
02 podravska SŠGT Maribor Mladinska ulica 14a, 2000 Maribor oktober 12
02 podravska IC Piramida Maribor Park mladih 3, 2000 Maribor september 13
03 koroška ŠC Slovenj Gradec Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec maj 13
04 savinjska SŠGT Celje Kosovelova ulica 2, 3000 Celje maj 13
01 pomurska ŠC Šentjur GZS, PGZ Lendavska 5a, Murska sobota november 13
04 savinjska ŠC Šentjur Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 15. 6. 2022 12
04 savinjska ŠC Slovenske Konjice-Zreče Dravinjska cesta 1, 3214 Zreče 11. 5. 2022 prijave odprte
05 zasavska Srednja šola Zagorje Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi oktober 13
04 savinjska ŠHVU Celje Ljubljanska 97, 3000 Celje november 12
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP B: NADALJNJE USPOSABLJANJE (9 terminov za 116 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo april 13
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo september 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana 18. 5. 2022 prijave odprte
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana 19. 5. 2022 prijave odprte
09 osrednjeslovenska SŠGT Ljubljana Preglov trg 9, 1000 Ljubljana oktober 13
09 osrednjeslovenska OZS Celovška 71, 1000 Ljubljana junij 13
10 gorenjska OZS Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka september 13
11 goriška OZS Gradnikove brigade 6, 5000 Nova Gorica november 12
09 osrednjeslovenska GZS CPU, Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana november 13
12 obalno-kraška Srednja šola Izola Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola oktober 13