Aktualna usposabljanja


IZVEDBA USPOSABLJANJ MENTORJEV (najmanj tridnevna usposabljanja) za skupno 2500 mentorjev.
Statistična regija in kraj izvajanja Konzorcijski partner Leto 2019
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1325 mentorjev)
01 Pomurska
1 PGZ Lendavska 5a, Murska Sobota GZS Ni predvidenega termina.
02 Podravska
2 ŠC Ptuj, Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj ŠC Ptuj Ni predvidenega termina.
3 Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
4 Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
5 Tomšičeva ulica 9, 2310 Slov. Bistrica ŠC Slovenske Konjice-Zreče TERMIN ZAPOLNJEN!
6 SŠGT Maribor, Mladinska ul. 14 a, 2000 Maribor SŠGT Maribor TERMIN ZAPOLNJEN!
03 Koroška
7 Gostilna Murko, Francetova cesta 24, 2380 Slovenj Gradec SŠGT Maribor TERMIN ZAPOLNJEN!
8 Gosposvetska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec ŠC Slovenj Gradec TERMIN ZAPOLNJEN!
04 Savinjska
9 Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur ŠC Šentjur TERMIN ZAPOLNJEN!
10 Dravinjska cesta 1, 3214 Zreče ŠC Slovenske Konjice-Zreče TERMIN ZAPOLNJEN!
11 SŠGT Celje, Kosovelova ulica 2, 3000 Celje SŠGT Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
05 Zasavska
12 Trg Franca Fakina 8, 1420 Trbovlje ŠC Slovenske Konjice-Zreče TERMIN ZAPOLNJEN!
13 GZS, Podvine 36, Zagorje ob Savi GZS TERMIN ZAPOLNJEN!
06 Posavska
14 GZS, Bohoričeva 89, 8270 Krško GZS TERMIN ZAPOLNJEN!
07 Jugovzhodna Slovenija
15 Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto GRM NM TERMIN ZAPOLNJEN!
16 OOZ Novo mesto, Foersterjeva 10, 8000 Novo mesto OZS TERMIN ZAPOLNJEN!
08 Primorsko-notranjska
17 Tržaška 36, 6230 Postojna SGLŠ Postojna TERMIN ZAPOLNJEN!
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD SKUPAJ 14
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1175 mentorjev)
09 Osrednjeslovenska
18 Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana Ni predvidenega termina.
19 Preglov trg 9, 1000 Ljubljana SŠGT v Ljubljani TERMIN ZAPOLNJEN!
20 Glotta Nova, center za novo znanje, Ulica Carla Benza 1, 1000 Ljubljana VSŠKV 23., 24. in 30. september 2019
10 Gorenjska
21 BC Naklo, Strahinj 99, 4202 Naklo BC Naklo TERMIN ZAPOLNJEN!
22 SŠ Jesenice, Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice SŠ Jesenice TERMIN ZAPOLNJEN!
23 OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka OZS TERMIN ZAPOLNJEN!
11 Goriška
24 Ulica Padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici BIC Ljubljana oktober 2019
12 Obalno-kraška
25 Šmarska cesta 4, 6000 Koper SGLŠ Postojna TERMIN ZAPOLNJEN!
26 OOZ Sežana, Kraška ulica 6, 8210 Sežana OZS TERMIN ZAPOLNJEN!
27 Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola Srednja šola Izola TERMIN ZAPOLNJEN!
IZVEDBE USPOSABLJANJ ZAHOD SKUPAJ 10
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD IN ZAHOD SKUPAJ 24