Aktualna usposabljanja


IZVEDBA USPOSABLJANJ MENTORJEV (najmanj tridnevna usposabljanja) za skupno 2500 mentorjev.
Statistična regija in kraj izvajanja Konzorcijski partner Leto 2020
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA (za skupno 1325 mentorjev)
01 Pomurska
Terme 3000, Krajnčeva 12, 9226 Moravske toplice SŠGT Maribor /
1. OOZ Murska Sobota, Lendavska 33, 9000 Murska Sobota OZS TERMIN ZAPOLNJEN!
2. MIC – SPTŠ Murska Sobota, Šolsko naselje 12, 9000 Murska Sobota ŠC Ptuj TERMIN ZAPOLNJEN!
DSŠ LENDAVA, Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava ŠC Ptuj /
PGZ Lendavska 5a, 9000 Murska Sobota GZS /
02 Podravska
3. Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
4. Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida TERMIN ZAPOLNJEN!
5 Park mladih 3, 2000 Maribor IC Piramida Maribor 8., 10. in 22. september 2020 
Tomšičeva ulica 9, 2310 Slov. Bistrica ŠC Slovenske Konjice-Zreče /
6. SŠGT Maribor, Mladinska ul. 14 a, 2000 Maribor SŠGT Maribor TERMIN ZAPOLNJEN!
7. OOZ Maribor, Titova c. 63, 2000 Maribor OZS TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZS Ljutomer, Stari trg 3, 9240 Ljutomer ŠC Ptuj /
MIC – ŠC Ptuj, Volkmerjeva 19, 2250 Ptuj ŠC Ptuj /
03 Koroška
Gostilna Murko, Francetova cesta 24, 2380 Slovenj Gradec SŠGT Maribor /
OOZ Ravne na Koroškem, Gačnikova pot 3, 2390 Ravne na Koroškem OZS /
8. Gosposvetska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec ŠC Slovenj Gradec september/oktober 2020
04 Savinjska
Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur ŠC Šentjur /
Ljubljanska 97, 3000 Celje ŠHVU Celje /
9. Tattenbachova ulica 2a, 3210 Slovenske Konjice ŠC Slovenske Konjice-Zreče TERMIN ZAPOLNJEN!
10. SŠGT Celje, Kosovelova ulica 2, 3000 Celje SŠGT Celje TERMIN ZAPOLNJEN!
05 Zasavska
SŠZ, Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi Srednja šola Zagorje /
11. SŠZ, Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi Srednja šola Zagorje oktober/november 2020
OOZ Litija, Jerebova ulica 12, 1270 Litija OZS /
Trg Franca Fakina 8, 1420 Trbovlje ŠC Slovenske Konjice-Zreče /
12. GZS, Podvine 26, 1410 Zagorje ob Savi GZS TERMIN ZAPOLNJEN!
06 Posavska
Slomškov dom Brežice, Cesta prvih borcev 34, 8250 Brežice GRM NM /
OOZ Krško, C. Krških žrtev 67, 8270 Krško OZS /
GZS, Bohoričeva 89, 8270 Krško GZS /
07 Jugovzhodna Slovenija
13. Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto GRM NM TERMIN ZAPOLNJEN!
14. Grm Novo mesto, Sevno 13, 8000 Novo mesto VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZ Novo mesto, Foersterjeva 10, 8000 Novo mesto OZS /
08 Primorsko-notranjska
Tržaška 36, 6230 Postojna SGLŠ Postojna /
GZS, Cankarjeva 6, 6230 Postojna GZS /
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD SKUPAJ 14
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA  (za skupno 1175 mentorjev)
09 Osrednjeslovenska
15. Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana BIC Ljubljana TERMIN ZAPOLNJEN!
16. Preglov trg 9, 1000 Ljubljana SŠGT v Ljubljani TERMIN ZAPOLNJEN!
17. Glotta Nova, center za novo znanje, d.o.o., Poljanska c. 95, 1000 Ljubljana VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
18. ŠC, Aškerčeva 1, 1000 Ljubljana GRM Novo mesto 8., 9. september in 2. oktober 2020
10 Gorenjska
19. BC Naklo, Strahinj 99, 4202 Naklo BC Naklo TERMIN ZAPOLNJEN!
20. SŠ Jesenice, Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice SŠ Jesenice TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka OZS /
11 Goriška
21. ŠC Nova Gorica, Medpodjetniški izobraževalni center, Cankarjeva 10, 5000 Nova Gorica VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Novi Gorici BIC Ljubljana /
GZS, Sedejeva 2a, 5000 Nova Gorica GZS /
12 Obalno-kraška
Šmarska cesta 4, 6000 Koper SGLŠ Postojna /
22. Izobraževalni center Memory, Dutovlje 32, 6221 Dutovlje VSŠKV TERMIN ZAPOLNJEN!
OOZ Sežana, Kraška ulica 6, 6210 Sežana OZS /
23. Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola Srednja gostinska šola Izola TERMIN ZAPOLNJEN!
IZVEDBE USPOSABLJANJ ZAHOD SKUPAJ 10
IZVEDBE USPOSABLJANJ VZHOD IN ZAHOD SKUPAJ 23