Termini izvajanja po regijah v letu 2022


VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP A: OSNOVNO USPOSABLJANJE (15 terminov za 187 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
01 pomurska SŠGT Maribor Terme 3000, Krajnčeva ulica 12, 9226 Moravske toplice november 12
02 podravska SŠGT Maribor Mladinska ulica 14a, 2000 Maribor oktober 12
02 podravska IC Piramida Maribor Park mladih 3, 2000 Maribor september 13
03 koroška ŠC Slovenj Gradec Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec april 13
03 koroška ŠC Slovenj Gradec Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec oktober 12
04 savinjska SŠGT Celje Kosovelova ulica 2, 3000 Celje december 12
04 savinjska SŠGT Celje Kosovelova ulica 2, 3000 Celje november 12
04 savinjska ŠC Šentjur Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur junij 13
04 savinjska ŠC Slovenske Konjice-Zreče Dravinjska cesta 1, 3214 Zreče oktober 13
05 zasavska Srednja šola Zagorje Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi april, maj 13
04 savinjska ŠHVU Celje Ljubljanska 97, 3000 Celje november 12
06 posavska ŠHVU Celje Ljubljanska 97, 3000 Celje maj 13
07 jugovzhodna Slovenija GRM NM Novomeška cesta 10, 13330 Kočevje december 13
07 jugovzhodna Slovenija GRM NM Sevno 13, 8000 Novo mesto december 12
08 primorsko-notranjska SGLŠ Postojna Tržaška 36, 6230 Postojna oktober 12
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP A: OSNOVNO USPOSABLJANJE (12 terminov za 152 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo december 13
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo september 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana december 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana junij 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana september 13
09 osrednjeslovenska SŠGT Ljubljana Preglov trg 9, 1000 Ljubljana oktober 13
10 gorenjska OZS OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka maj 13
11 goriška OZS Gradnikove brigade 6, 5000 Nova Gorica november 12
09 osrednjeslovenska GZS CPU, Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana februar 12
09 osrednjeslovenska GZS CPU, Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana november 13
12 obalno-kraška Srednja šola Izola Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola december 12
12 obalno-kraška Srednja šola Izola Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola oktober 12
VZHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP B: NADALJNJE USPOSABLJANJE (9 terminov za 114 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
02 podravska SŠGT Maribor Mladinska ulica 14a, 2000 Maribor oktober 12
02 podravska IC Piramida Maribor Park mladih 3, 2000 Maribor september 13
03 koroška ŠC Slovenj Gradec Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec december 13
04 savinjska SŠGT Celje Kosovelova ulica 2, 3000 Celje december 13
01 pomurska ŠC Šentjur GZS, PGZ Lendavska 5a, Murska sobota november 13
04 savinjska ŠC Šentjur Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur junij 12
04 savinjska ŠC Slovenske Konjice-Zreče Dravinjska cesta 1, 3214 Zreče april 13
05 zasavska Srednja šola Zagorje Cesta zmage 5, 1410 Zagorje ob Savi oktober 13
04 savinjska ŠHVU Celje Ljubljanska 97, 3000 Celje november 12
ZAHODNA KOHEZIJSKA REGIJA – SKLOP B: NADALJNJE USPOSABLJANJE (11 terminov za 141 mentorjev)
Statistična regija Izvajalec Kraj izvajanja Termin Udeleženci
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo april 13
10 gorenjska BC Naklo Strahinj 99, 4202 Naklo september 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana maj 13
09 osrednjeslovenska BIC Ljubljana Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana september 13
09 osrednjeslovenska SŠGT Ljubljana Preglov trg 9, 1000 Ljubljana oktober 13
09 osrednjeslovenska OZS Celovška 71, 1000 Ljubljana junij 13
10 gorenjska OZS Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka september 13
11 goriška OZS Gradnikove brigade 6, 5000 Nova Gorica november 12
12 obalno-kraška Srednja šola Izola Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola oktober 13